BİZ NE YAPARIZ?


Sizlerinde destek ve güveniyle markalaşma yolunda ilerliyoruz.


Organizasyonları Kostümler ile Canlandırın

 

Konsept partilerde tercih edilen, kıyafet balolarının veya Cadılar Bayramı’nın en eğlenceli detaylarından olan kostümler farklı renk, beden ve konsept seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Çocukların doğum günü organizasyonlarında tercih edilen kostümler artık yetişkinlerin de ilgisini çekmeye başlıyor. Açılış organizasyonları, yıl sonu okul etkinlikleri, halk oyunları için kıyafet tedariği gerektiğinde tercih edilen www.besikkostum.com ihtiyacınız olan her kostüm için uzman ekibi ve yılların tecrübesi ile hizmet veriyor. Çanakkale Şehitleri Anma Günü için Çanakkale asker kostüm seçenekleri, gösteri kostümleri, cübbe çeşitleri ve hayal edebileceğiniz pek çok çeşit ile birbirinden güzel organizasyonlar ve canlandırmalar yapabilirsiniz.

 

Doğum Günlerini Çocuk Kostümleri ile Neşelendirin

 

Kostüm kiralama ve kostüm satış hizmetleri en çok doğum günü organizasyonlarında tercih ediliyor. Doğum günü partilerinden hem doğum günü çocuğu hem de onun arkadaşları için çocuk kostümleri tercih edilirken partilerde görev alan animatörlerde kostümlerle ortama neşe katıyor. Doğum günü partilerinin vazgeçilmez konseptleri arasında yer alan anne-kız, baba-oğul konseptleri için hem büyüklere hem de çocuklara uygun beden seçenekleri bulunan kostümler tercih ediliyor. Anne–kız kostümlerinde prenses kostümleri ön plana çıkarken baba – oğul konseptinde elf kostümleri beğeni topluyor. Çocuklar için özel olarak hazırlanan kutlamalarda ön plana çıkan çocuk kostümleri ve bu kostümleri tamamlayacağınız pek çok dekorasyon ürününü de partilerin havasını değiştirmek için kullanabilirsiniz.Özellikle harley quınn kostumu ve harry potter kostumu  çok cezbedici.

 

Partileriniz İlginç Kostüm Modelleri ile Sıradanlıktan Kurtulsun

 

Ev partileri için her geçen gün yenilikler ortaya çıksa da insanlar sıradanlıktan eninde sonunda sıkılıyor. Cadılar Bayramı gibi farklı kültürlerden gelen ve her geçen gün daha çok benimsenen kostümlü parti organizasyonları insanların kısa süreli de olsa rutin hayatlarından sıyrılmasını sağlıyor. Eğlenceli organizasyonların aranılan ürünleri arasında yer alan kiralık kostüm çeşitleri ile misafirlerinizin keyifli dakikalar geçirmesini garanti altına alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın düzenlediği kutlamalara sizi yansıtan bir kostüm ile katılarak herkesi şaşırtıp partinin enerjisini yükseltebilirsiniz.

 

Keyifli organizasyonların vazgeçilmezlerinden olan kostümleri evde yapmak ya da terziye diktirmek sanıldığı kadar kolay değildir. Bu yüzden işinin uzmanı  olan kişiler tarafından tasarlanarak hazırlanan kostümler ile bedeninize uygun ve kaliteli kıyafetler giyebilirsiniz. 2007’den beri organizasyonların daha keyifli bir hale gelmesi için hizmet veren besikkostum.com’dan hayalinizdeki kostümleri temin edebilir, birbirinden güzel dekorasyon ürünleri ile evlerinize renk katabilirsiniz.